Benzínové auto za 7.500 – 10.000 €

Domov Diskusné Fóra Z každého rožku trošku Benzínové auto za 7.500 – 10.000 €

Táto téma obsahuje 18 odpovedí, má 0 hlasov, a bola naposledy aktualizovaná používateľom  Anonymný pred 8 rokmi.

Zobrazujú sa príspevky 4 - 16 cez 19 (z 19 celkovo)
  • Autor
    Príspevky
  • #1264

    Anonymný

    lpg do japonca sa neboj, pokiaľ to nie je šesťvalcová vitara, tak O.K. honda i toyota na plyne chodia úplne bezproblémov (BRC splynovač), na honde treba každých 30 tis km skontrolovať ventily, toyota má trochu blbší systém…

    sám jazdím výlučne toyoty, mám štvrtú toyotu, mal som corollu e10, e11, aurisa a teraz corollu verso. samozrejme, jazdím na plyne, na verse som za rok a pol dal vyše 70 tis km na plyne, flashlube (vraj primazávanie) mám odstavené, pretože je to blud.

    ak by mi aj hlava odišla, v Poľsku kúpim druhú za 150 eúr (čo je 1-2 mesačná úspora na LPG oproti benzínu) a idem ďalej.

    #1298

    Anonymný

    tento tyzden idem pozriet dve auta. accorda xxx 2 majitel. a tuto civic. xxx  civic je dovoz z DE. co myslite ? v pripade ze obi dve budu v top stave neviem ku ktoremu sa priklonim….

    upravil MiroslavSzáraz 9. 4. 2016

    #1299

    Anonymný

    Accord má kufor veľký +- ako Civic aj vzadu miesta. Rozhodol by som podľa toho kde bude používané. Ak po meste a okolí tak Civic. Ak po diaľniciach tak Accord. PS. Taký Accord ide v Nemecku okolo 8000€ a Civic ešte menej. Veľa Šťastia.

    #1309

    Anonymný

    No bol som pozriet tie auta. civic som nakoniec vynechal a namiesto toho som si vyhliadol mazdu 6 2.5 benzin. poviem vam sklamany som 😀 Honda accord  bol super motoricky + karoseria. ale z vnutra to auto bolo otrasne, mastne flaky vsade, sedacky pozasivane. z niektoych plastov chybali doslova milimetre materialu . Na elektronoch snad nebolo miesto co nebolo Hlboko oskrete, doslova ako keby sa na nich niekto ucil sekerou gravirovat.  pneumatiky hladke ako na F1. ale inak krasa. to auto je proste nadcasove, negativna skusenost ma potvrdila ze chcem hodnu accord na 100%.  samozrejme v lepsom stave. to co som bol pozriet nebolo hoden takej cenovky. 10 tisic. .   Mazda 6 , skvela atmosfera, auticko tip top vybavicke, tiez srsi japonskou kvalitou, az na to ze to bola buracka, celne menene, stlpik pri vodicovych dverach meneny, strecha striekana,(viditelne stopi po zalestovani + nasadany prach na lak nejaka fuserina) pri 80%nom vytoceni volantu do lava sa zacalo auto triast az poskakovalo na mieste …. nieco s posilnovacom..

     

    Inak pozeral som aj vonku take accordy na mobile. no ziaden som nenasiel za taku cenu ako je hore spominane 🙂

Zobrazujú sa príspevky 4 - 16 cez 19 (z 19 celkovo)

Musíte byť prihlásený any ste mohli odpovedať na túto tému