aky benzinak kupit

Domov Diskusné Fóra Z každého rožku trošku aky benzinak kupit

Táto téma obsahuje 2 odpovede, má 0 hlasov, a bola naposledy aktualizovaná používateľom  Anonymný pred 6 rokmi, 11 mesiacmi.

Zobrazujú sa príspevky 3 - 1 cez 3 (z 3 celkovo)
  • Autor
    Príspevky
  • #199

    Anonymný

    aky benzinak kupit

    #1875

    Anonymný

    Prosím o radu skúsených šoférov spoľahlivých benziňákov. Aký benzíňák by ste mi poradili? Hľadám 5 miestny kombík, ktorý bude jazdený vacsinou v meste a parkrat vylety s rodinkou do cca 7000e, chcem ho prerobit aj na plyn. vrela vdaka  

    #1876

    Anonymný

    Za seba môžem odporučiť 1.8T od koncernu VW, ak by nevadil Superb prvej generácie (nieje combi) alebo octavia prvej rady alebo Passat B5 alebo B5+….sú to staršie autá, ale dajú sa zohnať aj 2007čky napr octavie alebo superby s týmto motorom, ceny týchto áut su hlboko pod 7000….Mám Superb I. a išli sme na ňom piati na 4 dni na lyžovačku, každý mal lyže alebo board na streche a k tomu veci (vrátane lyžiarok a pod.) v kufri na 4 dni a zmestili sme sa 🙂 ale tak kočiar tam asi vojde len ťažko….tiež mám plyn ale popravde na jazdu po meste plyn neodporúčam 🙂 neoplatí sa, tie peniaze vrazené do splyňovača treba radšej pretankovať, sú to zbytočné starosti, treba na to myslieť, občas prepnuť na benzín, tiež s tým spojený ďalší pravidelný servis u „plynara“, atd….ak auto nieje využívané na dlhšie vzdialenosti tak osobne si myslím, že sa to neoplatí. So svojim som prestal jazdiť na dlhšie vzdialenosti a ak by som ho mal nechať namontovať teraz, tak už to nespravím. Inak mám za sebou aj generálku tohto motora (nebola nutná, len proste „žralo vodu a olej), za relatívne rozumné peniaze (1300€ – dekarbonizovaný blok motora, piesty, nové tesnenia, piestne krúžky, turbo, atd atd) a teraz viem, že mi bude slúžiť spoľahlivo aj ďaľšie roky.

     

Zobrazujú sa príspevky 3 - 1 cez 3 (z 3 celkovo)

Musíte byť prihlásený any ste mohli odpovedať na túto tému