Kupa VW Golf Variant

Táto téma obsahuje 2 odpovede, má 0 hlasov, a bola naposledy aktualizovaná používateľom  Anonymný pred 7 rokmi, 8 mesiacmi.

Zobrazujú sa príspevky 3 - 1 cez 3 (z 3 celkovo)
  • Autor
    Príspevky
  • #194

    Anonymný

    Kupa VW Golf Variant

    #1858

    Anonymný

    Čaute,

    bol som nedávno kuknúť jeden inzerát na golfíka 1.9TDI 66kw r.v. 2000. Našiel som tam pár chýb a chcem sa opýtať koľko by približne stála oprava. Treba vymeniť denné svietenie, páčku na nastavenie spätných zrkadiel, manžetu na prednej náprave. Ešte trošku vŕzgajú piate dvere, ak sa ide po nerovnostiach. Plus ak zapnem výstražné svetlá, rozsvieti sa na prístrojovej doske len jeden indikátor smerovky. Po buchnutí do dosky :) to funguje už všetko v pohode-pravdepodobne studený spoj. Zaujíma ma či z toho nemôže nastať nejaký väčší problém kde by som musel vymeniť celú prístrojovku. Ostatné všetko funguje v pohode.

    Majiteľ hovoril, že tam dal nové turbo, baterku, filtre, celú prednú nápravu. Po motorickej stránke sa mi zdá auto v poriadku.

    Ďakujem :)

    #1859

    Anonymný

    Tak denné svietenie je asi dorábané, tam rátajme podľa verzie 20-40€, budíky staršie okolo 80€, páčka-či tam nie je ulomený celý mechanizmus, ak hej tak celé zrkadlo okolo 50-80€, manžeta 20€ a práca so všetkým okolo 100-150€. Všetko záleží v akom stave auto je a či naozaj sú iba toto všetky chyby. 

Zobrazujú sa príspevky 3 - 1 cez 3 (z 3 celkovo)

Musíte byť prihlásený any ste mohli odpovedať na túto tému