Auto na dlhšie trasy

Domov Diskusné Fóra Z každého rožku trošku Auto na dlhšie trasy

Táto téma obsahuje 9 odpovedí, má 0 hlasov, a bola naposledy aktualizovaná používateľom  Anonymný pred 7 rokmi, 11 mesiacmi.

Zobrazujú sa príspevky 10 - 1 cez 10 (z 10 celkovo)
  • Autor
    Príspevky
  • #191

    Anonymný

    Auto na dlhšie trasy

    #1426

    Anonymný

    Ahojte chcem sa opýtať aké auto na dlhšie trasy skoro každý mesiac 2000km. Teraz mám golf variant 1,9 2009 rok.  Auto do nejakých 9000 dik za odpovede 

    #1427

    Anonymný

    a ucel ? …prevazat sam seba, nejaky naklad, nejakych ludi…? ..mpv, combi, sedan, hatch.. ?

    #1428

    Anonymný

    Prevážať seba  sedan alebo hatchback 

    #1430

    Anonymný

    Ak jazdené asi by som ostal u koncernu, poriešil by som Golfíka VI 1,6 TDi alebo zachovalého Passata B6 1,9 TDi alebo 2,0 TDi CR.

    #1435

    Anonymný

    urcite BMW a ziadne VW sracky! s este srackovejsimi motormi! BMW mas luxus, VW stare lacne sedacky na ktorych si 500 km kazdy tyzden vobec neuzijes, VW Golf, Passat su auto na nakupovanie do Kauflandu pre bohatych, je to vyssi luxus smejdnej Fabie, ked na Golfe havarujes na dialnici tak ti Boh pomahaj, to je tak male auto ze mas nohy skoro na prednej maske

    #1437

    Anonymný

    Ty si pekne zakomplexovany aj s tvojim BMW 🙂 Porovnavas neporovnatelne. Odkial si ?

    Z vychodu?

    #1438

    Anonymný

    kúp si také, na ktoré ti bude stačiť peňaženka, v ktorom sa budeš dobre cítiť, vyskúšaj si ho, aj tak si kúpiš to, ktoré si pôvodne chcel, kým si to dal na toto fórum,,,šťastnú voľbu!!!!

    #1442

    Anonymný

    Ak si bol s VW spokojný, ostaň pri VW, resp. niečo z koncernu. Bral by som aj Oktafku. 1,6 TDi je v pohode, vadí tam trocha ten päťkvalt-je dosť dlhý, ak bude možnosť treba 2,0 TDi common rail so šesťkvaltom.

    #1451

    Anonymný

    Pohodlne a bezpecne auta s vybornymi sedadlami su Volvo S60, V70, S80. Motor D5 je fajn, ale aj benzinove 2,5T, 3,2, 4,4. Hlavne ho nema kazdy vekslak. Aj s Audi A6 sa da celkom fajn cestovat hoci tam je to s motormi 2,7TDI a 3,0TDI trosku horsie. Samozrejme, kazdy preferuje inu znacku.

Zobrazujú sa príspevky 10 - 1 cez 10 (z 10 celkovo)

Musíte byť prihlásený any ste mohli odpovedať na túto tému