Poškodený spaľovací priestor – Touran 1.4 TSI

Domov Diskusné Fóra Poruchy, servis – otázky a odpovede Poškodený spaľovací priestor – Touran 1.4 TSI

Táto téma obsahuje 2 odpovede, má 0 hlasov, a bola naposledy aktualizovaná používateľom  Anonymný pred 8 rokmi, 5 mesiacmi.

Zobrazujú sa príspevky 3 - 1 cez 3 (z 3 celkovo)
  • Autor
    Príspevky
  • #109

    Anonymný

    Poškodený spaľovací priestor – Touran 1.4 TSI

    #1020

    Anonymný

    Mám VW Touran 1.4 TSI kúpený nový v r. 2008, najazdených mám 50 000km a v servise mi zistili poškodenie spaľovacieho priestoru tretieho valca. Navrhli mi vymeniť celý motor. Zhodnotili to ako výr. vadu, ale nakoľko už nemám auto v záruke, importér je ochotný uhradiť len 70% sumy nového dielu. Prácu servisu a 30% náhradného dielu mám uhradiť ja – čo podľa predbežnej kalkulácie servisu tvorí takmer 3000Eur. Príde mi to úplne šialené a nehorázne – kúpil som si pred ani nie 3rokmi nové auto za 26 000EUR a dnes, keď to auto reálne nie je vôbec vychodené tak im mám za výrobnú vadu za neho zaplatiť ďalších takmer 3000EUR ?!??!?

    Myslíte, že by bolo zaujímavé v mojom prípade kontaktovať niektorú moto reláciu nech sa tomuto problému povenujú ?

    #1021

    Anonymný

    Ak je to posledne stanovisko importera tak ano. Zo skusenosti treba importera viackrat kontaktovat. Media dokazu velmi vela ak tlacia na kvalitu danej znacky.

Zobrazujú sa príspevky 3 - 1 cez 3 (z 3 celkovo)

Musíte byť prihlásený any ste mohli odpovedať na túto tému