Aké auto na firemné aj súkromné účely do 40 tisíc

Domov Diskusné Fóra Z každého rožku trošku Aké auto na firemné aj súkromné účely do 40 tisíc

Táto téma obsahuje 2 odpovede, má 0 hlasov, a bola naposledy aktualizovaná používateľom  Anonymný pred 7 rokmi, 11 mesiacmi.

Zobrazujú sa príspevky 3 - 1 cez 3 (z 3 celkovo)
  • Autor
    Príspevky
  • #189

    Anonymný

    Aké auto na firemné aj súkromné účely do 40 tisíc

    #1417

    Anonymný

    Môžete mi prosím dať nejaké typy na auto na základe týchto podmienok? Jedná sa o firemné auto, ktoré budem využívať aj na súkromné účely. Najazdím okolo 40-50000 km ročne. Zatiaľ neriešim či combi alebo sedan a ak by to bolo s automatom, len výhoda.

    • 4×4
    • Cena do 40.000 € z DPH
    • Diesel
    • CO2 máme limit 125 max 135 g/Km

     Ďakujem

    #1419

    Anonymný

    Ak vynecháme prémiovky (tam v tejto konfigurácii by bola žalostná výbava-iba ak sa dohodne individual zľava), ostávajú asi len dve varianty (dizajn, imidž, servis, jazdné vlastnosti, praktickosť…).
    Superb a Passat s motorom 2,0 TDi, podľa mňa postačí aj 110 kW, k dispozícii je aj 140 kW. V Superbe sa pri troche snahy podarí asi všetko podstatné – bixenóny, navi alebo DSG.
    Ja sa osobne trocha viac prikláňam k Superbu, až na pár detailov (jednoduchšie plasty-výplne dverí-o to viac praktické) je to podarené a dobre jazdiace auto. Jedinou nevýhodou ak sa to dá tak nazvať, bude jeho rozšírenosť.

Zobrazujú sa príspevky 3 - 1 cez 3 (z 3 celkovo)

Musíte byť prihlásený any ste mohli odpovedať na túto tému