Kúpiť či nekúpiť Mercedes A?

Domov Diskusné Fóra Z každého rožku trošku Kúpiť či nekúpiť Mercedes A?

Táto téma obsahuje 7 odpovedí, má 0 hlasov, a bola naposledy aktualizovaná používateľom  Anonymný pred 8 rokmi, 1 mesiacom.

Zobrazujú sa príspevky 8 - 1 cez 8 (z 8 celkovo)
  • Autor
    Príspevky
  • #176

    Anonymný

    Kúpiť či nekúpiť Mercedes A?

    #1239

    Anonymný

    Chcel by som sa opýtať aký máte názor na mercedes triedy A, má byť pre ženu pre to by ma aj zaujímalo či náhodou nemáte skúsenosti či je lepší automat alebo manúal a či benzín alebo diesel. Prípadne či vám dobre slúžilo atď. Ide o model ktorý sa zmestí do 2500€. 

    #1240

    Anonymný

    Žiadny Mercedes,sú to už šroty,kvalita je dávna minulosť

    #1241

    Anonymný

    To zase nie, šroty to nie, malí síce minulú dekádu trocha problémy s kvalitou, ale dá sa to prežiť. A to že kvalita všeobecne klesá nie je problém MB ale všetkých áut. MB je stále na špičke a myslím dlho bude. Ale k Ačku. No aké jazdenie bude? Ak na kratšie (do 10-15000 km ročne), jednoznačke postačí A140 alebo A160. Bral by som manuál, s automatom sú občas drahé problémy. Plasty trocha zaostávajú za značkou, priestorovo dobré a na šoférovanie príjemné auto. Ak sa podarí zachovalý kus bude žena spokojná.  

    #1258

    Anonymný

    Kúpil som žene A140, manuál r.v.2001, po oprave vybitých čapov a brzd spokojnosť s autom.Šikovné, dostatočný vnutorny priestor aj odkladacie priestory. Odporučam po r.v. 2001

    #1266

    Anonymný

    a akú má tá 140-ka spotrebu?

    #1267

    Anonymný

    Mám A170, r.v. 2004 po facelifte a uplne som spokojný s tým autom aj po najazdenych 250000km .:) 

    #1268

    Anonymný

    A140 nekupuj. Mám A140 a A150. Vždy kupuj o tiredu vyššiu verziu, teda A160, A170.

    A140/150 nemá dostatočú výkonovú rezervu. Je to super auto, všestranné, pohodlné, super do mesta. Automaty možu mať problémy, lepší je manuál. Do mesta je lepší benzín. A160/170 má rovnakú spotrebu ako A140/150, možno eśte menšiu. Nečakaj ale zázraky. Nájdi radšej facelift, teda auto po roku výroby 2001. Možno predĺženú verziu. Tvojej žene sa nudú lepšie nakladať deti do auta, ak máte deti, ak poveziete dospelých, budú mať dostatok miesta na nohy. Pravidelne treba vymeniť olej a filtre, radšj kvalitný 5-10W-40 a pri kúpe vymeň aj vzduchový filter nasávania. Auto bude spokojné.

Zobrazujú sa príspevky 8 - 1 cez 8 (z 8 celkovo)

Musíte byť prihlásený any ste mohli odpovedať na túto tému