Povoleny rozvodovy remen Audi A6 1995 2.5TDI 103kw

Domov Diskusné Fóra Poruchy, servis – otázky a odpovede Povoleny rozvodovy remen Audi A6 1995 2.5TDI 103kw

Táto téma obsahuje 6 odpovedí, má 0 hlasov, a bola naposledy aktualizovaná používateľom  Anonymný pred 8 rokmi, 2 mesiacmi.

Zobrazujú sa príspevky 7 - 1 cez 7 (z 7 celkovo)
  • Autor
    Príspevky
  • #171

    Anonymný

    Povoleny rozvodovy remen Audi A6 1995 2.5TDI 103kw

    #1177

    Anonymný

    Povoli spanovaciu kladku a tym padom povoli rozvodovy remen o preskoci o 2 zubky.  Za poslednych 6 mesiacov sa to stalo 3x.Za radu vopred dakujem

    #1181

    Anonymný

    nechcem nič zlého , len 2,5tdi je najhorší motor aký kedy vyribili a to aj 2005rv. tam odchádza všetko a je aj servis dosť drahý preto stoja tieto autá v bazároch za drobné peniaze traja známi majú tie isté problémi a už majú asi +4000eur v opravách a nevedia sa zbaviť auta, ja som sa zbavil golfa a nikdy viac VW group…., 

    #1183

    Anonymný

    AXXA netrep prosim ta a nemyl si 2,5 v6 tdi a 2,5 r5 tdi co je aj tento pripad

    #1184

    Anonymný

    treba sa pozrieť na to, v akom stave sú remenice. Remenice na tomto motore nie sú na klinoch ako na iných autách, ale remenice sú na vačku a kľuku namontované na princípe tlakového spoja. Odporúčam dať to urobiť niekomu, kto má s týmto motorom skúsenosti.

    Ináč tento päťvalec patrí medzi to najlepšie, či vw vytvoril.

    #1186

    Anonymný
    1. Mal som VolvoV70 2,5tdi r5…hruza!!! Mal som ten isty problem s napinacou kladkou na strane nahonu cerpadla.Nikto mi nevedel pomoct,menil som ju 4x,az som zistil,ze je poskodeny zavit pod skrutkou,ktora drzala kladku,narezal som novy zavit+vlozka+Loctite a bolo vybavene!
    #1203

    Anonymný
Zobrazujú sa príspevky 7 - 1 cez 7 (z 7 celkovo)

Musíte byť prihlásený any ste mohli odpovedať na túto tému