Zhasinanie motora – Octavia I 1.6

Domov Diskusné Fóra Poruchy, servis – otázky a odpovede Zhasinanie motora – Octavia I 1.6

Táto téma obsahuje 4 odpovede, má 0 hlasov, a bola naposledy aktualizovaná používateľom  Anonymný pred 8 rokmi.

Zobrazujú sa príspevky 5 - 1 cez 5 (z 5 celkovo)
  • Autor
    Príspevky
  • #167

    Anonymný

    aZhasinanie motora – Octavia I 1.6

    #1159

    Anonymný

    Ja mam octaviu 1.6,55kw,mam taky problem,ze tesne pred tym ako zacne ukazovat rezervu,tak mi zacne zhasat motor pocas jazdy,nekedy hned naskoci,inokedy ho mosim znova nastartovat,dal sem nove cerpadlo,aj relatko cerpadla a nepomohlo to,uz nevim co mam stym robit,ale na teste to neukazalo ziadnu zavadu,poradte prosim….    

    #1160

    Anonymný

    Skús ešte pozrieť ako máš nastavený plavák. Je možné, že je zle nastavený a ty máš príliš málo benzínu. Takže keď ti to spraví znova, vyber plavák a zmeraj nejakou drevennou tyčkou koľko máš benzínu v nádrži. Pri začatí svietenia by malo byť v nádrži okolo 5 litrov benzínu. Ešte by som pozrel aj na palivový filter.

    #1165

    Anonymný

    mne tiez zhasinal motor niekedy aj za jazdy skus vymenit vahu vzduchu a budes vidiet

    #1337

    Anonymný

    Mne to robilo to isteé na tomto motore….A myslel som si najprv ,že to bude čerpadlo a nakoniec som nešiel zlý kábel od sviečky čo vedie k čerpadlu…tuším druhý to bol už si to moc nepamätám…Bola v nom malá dierka a lietala iskra a dosť tažko sa to hladalo a začínalo to tak to isto ako u teba…A potom sa to zhoršovalo už aj plnšou nádržov…Možno pomôže trochu….

Zobrazujú sa príspevky 5 - 1 cez 5 (z 5 celkovo)

Musíte byť prihlásený any ste mohli odpovedať na túto tému