Problémové studené štartovanie – Octavia 1,9tdi

Domov Diskusné Fóra Poruchy, servis – otázky a odpovede Problémové studené štartovanie – Octavia 1,9tdi

Táto téma obsahuje 4 odpovede, má 0 hlasov, a bola naposledy aktualizovaná používateľom  Anonymný pred 8 rokmi, 6 mesiacmi.

Zobrazujú sa príspevky 5 - 1 cez 5 (z 5 celkovo)
  • Autor
    Príspevky
  • #157

    Anonymný

    Problémové studené štartovanie – Octavia 1,9tdi

    #1135

    Anonymný

    dobrý deň, som tak trošku zúfalý. mám octaviu I., 1.9tdi, 66 kw. ked je vonku chladnejšie alebo auto dlhšie stojí, tak štart je “skackavý” a zatrasie motorom a cítiť ako keby kolísali otáčky. bolo už skontrolované hádam všetko od žhavičov, cez baterku, až po meranie tlakov a nič sa nezistilo. všimol som si, že pri rozbehu, pri púšťaní spojky, autom zatrasie, čo by mohlo byť príznakom odchádzajúceho zotrvačníka. no chcem sa spýtať, môže odchádzajúci zotrvačník aj takto ovplyvniť studený štart? veľmi by mi pomohli vaše názory. akýkoľvek názor, čo by mohlo vyriešiť môj problém, uvítam. dakujem

    #1136

    Anonymný

    skús tesnost palivovej sústavy

    #1137

    Anonymný

    môžeš mi vysvetliť, čo to obnáša a ako to prebieha? prípadne koľko to stojí?

    #1138

    Anonymný

    palivová sústava- skús od filtra- takzvané o-kružka! tie v zime stuhnú a netesnia a vtedy padá nafta . prejdi všetky spoje od čerpadla k nádrži. potom vysokotlakovu sústavu, aj prepedy. ak nepomože, na škodu to nieje.

Zobrazujú sa príspevky 5 - 1 cez 5 (z 5 celkovo)

Musíte byť prihlásený any ste mohli odpovedať na túto tému