Kúpa 7-miestneho auta

Domov Diskusné Fóra Z každého rožku trošku Kúpa 7-miestneho auta

Táto téma obsahuje 5 odpovedí, má 0 hlasov, a bola naposledy aktualizovaná používateľom  Anonymný pred 8 rokmi, 5 mesiacmi.

Zobrazujú sa príspevky 6 - 1 cez 6 (z 6 celkovo)
  • Autor
    Príspevky
  • #150

    Anonymný

    Kúpa 7-miestneho auta

    #1118

    Anonymný

    poprosila by som o radu, chcem kúpiť 7miest. auto , diesel, páčia sa mi sedačky v podlahe kôli praktickosti , viete mi poradiť nejakú dobrú bezporuchovú značku roč. 2004-… okolo 5000-6000€ , oslovila ma Zafira ale aj Ulysse, nie som od fachu , som len žena šofér, viac kukám na dizajn :P

    #1119

    Anonymný

    Ja by som sa skor zameral na Seat Alambra alebo WV sharan, ktore sa daju zohnat okolo 6000 len uz maju aj celkom slusny kilometrovy nabeh. Ked sa o to budes dobre starat tak ti vydrzi dlhooo .. akurat sa na nich rychlejsie deru zadne gumy.

    #1120

    Anonymný

    a čo tak VW Touran ale benzín, neviem prečo sa diesla bojím

    #1121

    Anonymný

    Pozri si Toyotu Avensis Verso, tie sú spoľahlivé, naviac oproti konkurencii sú v priemere menej jazdené. A taktiež dizajn je na vysokej úrovni.

    #1122

    Anonymný

    Ahoj,  plnohodnotné 7-miestne vozidlá sú len VW Sharan, Seat Alhambra, Ford Galaxy, Renault Espace, Fiat Ulysse, Lancia Zeta, Peugeot 806 a 807, Citroen Evasion a C8, Mazda MPV- samozrejme tých aut je viac, nebudem menovať všetky.  Opel Zafira  a ani VW Turan medzi plnohodnotné 7-miestne vozidlá nepatria. Treba si uvedomiť na čo budete využívať 6 a 7 sedačku, treba si  sadnúť, vyskúšať, zhodnotiť priestor. Zistíte, že Zafira aj Turan sú malé autá a priestor na sedenie je  malý a aj kvalita sedenia je horšia.

    Ja mám Fiat Ulysse 2,0 JTD – model vyrábaný do roku 2002. Mám ho už 6 rokov, kupoval som ho 7 ročné a s autom som spokojný. V roku 2002 sa začala vyrábať nová modelová rada  a vyrába sa do teraz. Fiat Ulysse, Peugeot 806 od r.2002 – 807  aj Citroen Evasion od r.2002- C8 sa vyrábajú v tej istej továrni a v podstate až na malé rozdiely ide to isté  vozidlo. Novšiu verziu vyrábanú od roku 2002 už ponúka len Fiat, Peugeot a Citroen.

    Ja sa teraz rozhodujem pre druhé menšie, vozidlo, ktoré však v prípade potreby nahradí plnohodnotne 7-miestne. Ako top som vybral Fiat Multiplu vyrábanú od r.2006. Pozerám všetky značky, čítam recenzie, poznatky a ešte som sa nerozhodol. Zatiaľ je to Multipla, má 6 plnohodnotných sedačiek, ktoré sa v drehej rade dajú lubovolne vyklikať.

    VW aj Seat sú v podstate tiež z tej istej linky, ale Seat je určite poruchovejší. Pozri odborné recenzie.

    Malá rada na záver: každé auto počas výroby prešlo nejakými zlepšeniami, tak si pozri kedy a o aké zmeny išlo. Potom si zisti aj ktoré motory sú v danom aute vydarené a ktoré sú zlé. A zháňaj až po celkovom zhodnotení všetkých poznatkov.

    Pomohlo?

Zobrazujú sa príspevky 6 - 1 cez 6 (z 6 celkovo)

Musíte byť prihlásený any ste mohli odpovedať na túto tému