Denné LED svietenie

Domov Diskusné Fóra Z každého rožku trošku Denné LED svietenie

Táto téma obsahuje 3 odpovede, má 0 hlasov, a bola naposledy aktualizovaná používateľom  Anonymný pred 8 rokmi, 5 mesiacmi.

Zobrazujú sa príspevky 4 - 1 cez 4 (z 4 celkovo)
  • Autor
    Príspevky
  • #138

    Anonymný

    Denné LED svietenie

    #1093

    Anonymný

    Zdravím vás. V zime som si na auto namontoval LED denné svietenia, samozrejme všetko podľa predpisov. Nájde sa tu ale jeden problém… Svietia slabo. Keď ich mám zapnuté, vodiči na mňa vyblikávajú a robia grimasy spoza ich vozidiel. Môžem dostať pokutu od policajtov? Certifikát k ním nosím, ale radšej zapínam klasícké. Vďaka

    #1094

    Anonymný

    Zdravím. Myslím že nikde nie je uvedená aká by mala byť svietivosť DLR a pokiaľ je to svetlo homologizované, má znak E a je namontované presne tak ako má byť, čiže je dodržaná výška od vozovky a rozostup medzi LED tak by nemal byť u polície problém.

    Skôr by som to videl na malé napätie.

    #1095

    Anonymný

    Ďakujem za odpoveď. Svetlá sú homologizované so znakom E4 a sú namontované vo výške presne 25 cm od vozovky. Rozostup je tiež OK, nakoľko sa nachádzajú v krajných pozíciách nárazníka. Napätie je taktiež v poriadku a aj zapojenie. Minule som videl chlapíka na Audi, ktorý mal tie isté svetlá. Vo vyššej rýchlosti ich takmer ani nevidieť, že by svietili. Takže ponaučenie, nabudúce si radšej priplatím.

Zobrazujú sa príspevky 4 - 1 cez 4 (z 4 celkovo)

Musíte byť prihlásený any ste mohli odpovedať na túto tému