Povinnosť nosiť reflexnú vestu

Domov Diskusné Fóra Z každého rožku trošku Povinnosť nosiť reflexnú vestu

Táto téma obsahuje 3 odpovede, má 0 hlasov, a bola naposledy aktualizovaná používateľom  Anonymný pred 8 rokmi, 6 mesiacmi.

Zobrazujú sa príspevky 4 - 1 cez 4 (z 4 celkovo)
  • Autor
    Príspevky
  • #137

    Anonymný

    Povinnosť nosiť reflexnú vestu

    #1090

    Anonymný

    Pred par dnami sa mi prihodila zvlastna situacia ktora ma dost zaskocila a v tej chvili som nevedel ako mam reagoavat, ked pri cestnej kontrole ma vyzval pan policajt aby som vystupil z auta a podrobil sa dychovej skuske. Vsetko prebehlo v poriadku ale potom chcel aby som mu ukazal reflexnu vestu tak som mu ju aj ukazal mal som ju hned po ruke vo dverach nato prisla otazka zo strany policajta preco som si ju neobliekol ked som vystupil z auta ze ci neovladam vyhlasku ze reflexnu vestu treba mat oblecneu za znizenej viditelnosti. Tym ma dost zaskocil ale logicky sa mi to zdalo ako nespravne konanie zo strany policajta lebo on ma vyzval aby som z auta vystupil tak potom on prebral zodpovenost za moju bezpecnost v cestnej premavke. Neviem hladal som to aj na internete ale nenasiel som tak sa chcem spytat vas ci je potrebne mat pri cestnej kontrole ak vas vyzve policajt aby ste vystupili z auta oblecenu reflexnu vestu alebo to bol iba jeho vymysel aby mi mohol ulozit pokutu? Daku jem :)

    #1091

    Anonymný

    A dali ti potom pokutu? Podľa mňa netreba si obliekať vestu, keď ťa vyzvú, aby si vyšiel von z vozidla. Aj tak sa záležitosti so zelenými riešia na bezpečných miestach, stačí, že sú oni oblečení výstražne. Ale v dnešnej dobe ťa už nič neprekvapí, keď chcú, nájdu si vždy nejaký dôvod na pokutku.

    #1092

    Anonymný

    Iba si našli obetného baránka…opäť…

Zobrazujú sa príspevky 4 - 1 cez 4 (z 4 celkovo)

Musíte byť prihlásený any ste mohli odpovedať na túto tému