Vybijanie akumulatoru – Octavia 1.9 SDI

Domov Diskusné Fóra Poruchy, servis – otázky a odpovede Vybijanie akumulatoru – Octavia 1.9 SDI

Táto téma obsahuje 2 odpovede, má 0 hlasov, a bola naposledy aktualizovaná používateľom  Anonymný pred 8 rokmi, 5 mesiacmi.

Zobrazujú sa príspevky 3 - 1 cez 3 (z 3 celkovo)
  • Autor
    Príspevky
  • #136

    Anonymný

    Vybijanie akumulatoru – Octavia 1.9 SDI

    #1088

    Anonymný

    obry den.Ja mam taky problem z akumulatorom.Akumulator ma 7 mesiacov a stale sa mi vybija,tak ze neviem ani nastartovat.A robi mi to len v tedy ak auto stoji viac ako 4 dni.Potom je uz uplne vybita.Uz bolo aj auto premeravane ze ci neberie niekde prud a nic.Jazdim sice kratke trate tak sa mi tak nestihne dobit ako ma,ale nechapem preco sa mi vybije uplne baterka ked necham auto stat 4 dni a viac.Mam octaviu I 1.9sdi.Dakujem.

    #1089

    Anonymný

    Chcelo by to ju poriadne dobiť alebo auto prebehnúť po diaľnici nech sa to dobije a skúsiť či to stále robí. Ak sa už však takto vybila viac krát, tak už ju zrejme nebudete môcť dostať do takého stavu ako keď bola nová. Batéria sa obvzlášť rada vybíja hlavne v zimnom období a pri mínusových teplotách no 4 dni by mala vydržat. Ak si máte odkiaľ zaobstarať inú baterku (na požičanie) skúsil by som tú či naozaj niečo neprimerane neťahá vo vypnutom stave. Potom by som riešil ďalej.

Zobrazujú sa príspevky 3 - 1 cez 3 (z 3 celkovo)

Musíte byť prihlásený any ste mohli odpovedať na túto tému