Ako prepnúť spotrebu na palubáku – Peugeot 206

Domov Diskusné Fóra Poruchy, servis – otázky a odpovede Ako prepnúť spotrebu na palubáku – Peugeot 206

Táto téma obsahuje 4 odpovede, má 0 hlasov, a bola naposledy aktualizovaná používateľom  Anonymný pred 8 rokmi, 5 mesiacmi.

Zobrazujú sa príspevky 5 - 1 cez 5 (z 5 celkovo)
  • Autor
    Príspevky
  • #131

    Anonymný

    Ako prepnúť spotrebu na palubáku – Peugeot 206

    #1074

    Anonymný

    Prosim Vas – na displeji na palubovke som mal nastavenu aktualnu spotrebu benzinu pocas jazdy, / inak velmi slabo viditelnu na displeji / raz som omylom stlacil lave tlacitko , spotreba zmizla a ukazuje mi uz Len dadum a hodinu . . . Ziadnymi kombinaciami dvoch tlacidiel sa neviem dostat do povodnej – ukazatel aktualnej spotreby . V navode som to tie nenasiel. P 206 r. 2006 Dakujem za usmernenie . . .

    #1075

    Anonymný

    Na strane 38 v príručke k P206 je napísané :
    -Každé zatlačenie tlačidla na konci stieračovej páčky umožňuje postupne zobraziť.
    1.autonómiu(dojazd)
    2.prejdenú vzdialenosť
    3.priemernú spotrebu
    4.okamžitú spotrebu

    Takže netreba mačkať kombinácie ale iba prepínať priamo na páčke ovládača stieračov.

    Dúfam že pomohlo.

    #1076

    Anonymný

    zdravim
    ja by som sa len chcel spytat ohladom tej prepinacej packy na spotrebu,kedze mam palubny pocitac ale ta packa neraguje na stlacanie,ale stieracie idu

    #1077

    Anonymný

    Pokial to nereaguje tak zrejme odisiel kontakt prepinaca v tej packe. len sa neda samostante vymenit iba v kuse aj so smerovkovou packou a slimakom na airbag. nove to stoji asi 170 €

Zobrazujú sa príspevky 5 - 1 cez 5 (z 5 celkovo)

Musíte byť prihlásený any ste mohli odpovedať na túto tému