Odobratie vodičáku za prekočenie rýchlosti

Domov Diskusné Fóra Z každého rožku trošku Odobratie vodičáku za prekočenie rýchlosti

Táto téma obsahuje 2 odpovede, má 0 hlasov, a bola naposledy aktualizovaná používateľom  Anonymný pred 6 rokmi, 1 mesiacom.

Zobrazujú sa príspevky 3 - 1 cez 3 (z 3 celkovo)
 • Autor
  Príspevky
 • #103

  Anonymný

  Odobratie vodičáku za prekočenie rýchlosti

  #1008

  Anonymný

  Chcem sa informovať ohľadom odobratia vodičského preukazu za prekročenie rýchlosti o 40 km/h. Ako dlho to rieši dopravný inšpektorát? Manželovi bolo zadržaný vodičský preukaz pred mesiacom a zatiaľ nemá informáciu kedy by mu bol vrátený,dostal len informáciu o zadržaní. Zadržali mu ho v inom okrese ako bývame. Je daný nejaký čas dokedy má byť informovaný o vrátení VP a zaplatení pokuty?
  Ďakujem. Jana Barzóová

  #1009

  Anonymný

  Vážená pani, pravdepodobne dostal Váš manžel rozhodnutie o zadržaní VP (vodičský preukaz). Policajti v danom okrese v ktorom bol VP zadržaný spracujú priestupkový spis na ktorý majú 30 dní. Následne tento priestupkový spis odstúpia do daného okresu v ktorom má Váš manžel trvalé bydlisko. Na okresnom dopravnom inšpektoráte(ODI) v mieste trvalého bydliska Vášho manžela bude spis pridelený správnemu orgánu ODI, ktorý si Vášho manžela predvolá a priestupok vyrieši v správnom konaní. Celý tento proces môže trvať aj dva mesiace.

Zobrazujú sa príspevky 3 - 1 cez 3 (z 3 celkovo)

Musíte byť prihlásený any ste mohli odpovedať na túto tému