Spadlo mi okno do dveri – Fabia I

Domov Diskusné Fóra Poruchy, servis – otázky a odpovede Spadlo mi okno do dveri – Fabia I

Táto téma obsahuje 3 odpovede, má 0 hlasov, a bola naposledy aktualizovaná používateľom  Anonymný pred 8 rokmi, 5 mesiacmi.

Zobrazujú sa príspevky 4 - 1 cez 4 (z 4 celkovo)
  • Autor
    Príspevky
  • #117

    Anonymný

    Spadlo mi okno do dveri – Fabia I

    #1037

    Anonymný

    Ahojte. Mam jednotkovu fabiu a vcera ma zaskocila celkom kuriozna vec s ktorou som sa este nikdy nestretol.Normalne som si stahoval okno dole (mam elektricky ovladane okna) a zrazu normalne tam nieco puklo a okno zmizlo niekde vo dverach :o v zivote som nic podobne nepocul ani nevidel. okno sa neda vysunut hore ked drzim tlacitko tak to tam iba puka a praska. vobec neviem ako ho mam zasa vytiahnut som z toho na prasky kazdy den jazdim do prace 10 km autom a dnes som isel s otvorenym oknom :x poradte mi prosim vas niekto co s tym. Diki moc

    #1038

    Anonymný

    Podla toho čo píšete sa Vám utrhol stahovák okna vo dverách. Na jednotkovej fábii pomaly a opatrne vytrhnite rukami tú spodnú gumu ktorá tvorí spodnú hranu okna. nemáte tam čo pokaziť. Takže gumu sme vytrhli a teraz by sme mali vidieť hornú hranu okna.(nezabudnite si tú gumu prevliect ze okno pri vyťahovaní) Veľmi opatrne ho uchopte ploch. klieštami (Pozor aby ste ho nepraskli ! ) a pomaličky ho vytiahnite do takej úrovne až kým ho nebudete schopný chytiť do rúk. Dlaňou ho vytlačte až na doraz úplne hore a aspoň provizórne ho prilepte páskou na rám dverí , použite toľko pásky a na rôznych miestach aby zasa nespadlo spať. Aspoň to dočasne zabráni vetru a keby náhodou tak aj daždu 8-) . Takto vyhľadajte prvý autoservis kde sa o Vás postarajú. Inak utrhnutý okenný stahovák je celkom častá porucha VW koncernu.

    #1039

    Anonymný

    Sa doserem, takú vec som ešte nevidel. Keď sa mne pokazilo sťahovanie okien na starom aute (dole išlo ale hore sa mu muselo rukami pomáhať), tak som rozobral dvere a doskou podoprel okno, takže tam pekne na fest držalo.

Zobrazujú sa príspevky 4 - 1 cez 4 (z 4 celkovo)

Musíte byť prihlásený any ste mohli odpovedať na túto tému