Zlé štartovanie – Golf VI 1.2 TSI

Domov Diskusné Fóra Poruchy, servis – otázky a odpovede Zlé štartovanie – Golf VI 1.2 TSI

Táto téma obsahuje 2 odpovede, má 0 hlasov, a bola naposledy aktualizovaná používateľom  Anonymný pred 8 rokmi, 5 mesiacmi.

Zobrazujú sa príspevky 3 - 1 cez 3 (z 3 celkovo)
  • Autor
    Príspevky
  • #110

    Anonymný

    Zlé štartovanie – Golf VI 1.2 TSI

    #1022

    Anonymný

    Ja som kúpil golfíka VI 1.2 tsi vo februári r. 2011 a mám s ním iba starosti. Najprv odišiel jeden valec, palubný počítač nič neukazoval a počas jazdy to hodilo motor do záložného systému /to povedal mechanik/ a následne prestal štartovať, resp. to dlho trvá asi 4 sek. V servise údajne značkovom povedali, že to bude palivom shell, ktoré do neho tankujem. Palivo vytankovali, dal som doň iné /oktan/ a neštartuje už vobec. Mam auto za pol melona a zúrivo naň pozerám z okna. Mám najazdených 7.000 km a jazdím normál, ani ho veľmi nedusím a ani nevytáčam do abnormal. No a teraz poraďte. Dopredu vďaka.

    #1023

    Anonymný

    Dajte si zapisat poruchu do servisnej knizky. Tento postup treba zopakovat trikrat. Poziadajte pisomne doporucene vas autorizovany servis o prizvanie garancneho technika z inter porsche bratislava. Po tretom neodstraneni tej istej poruchy mate narok na vymenu vozidla. Zo skusenosti je najucinnejsie medializovat vas problem cez niektoru motoristicku relaciu v mediach. Vzdy pri navsteve autorizovaneho servisu s problemom trvajte na jeho zapisani do servisnej knizky podpis razitko.

Zobrazujú sa príspevky 3 - 1 cez 3 (z 3 celkovo)

Musíte byť prihlásený any ste mohli odpovedať na túto tému