Problemy s radenim – P. Partner 2,0hdi r.v 2000

Domov Diskusné Fóra Poruchy, servis – otázky a odpovede Problemy s radenim – P. Partner 2,0hdi r.v 2000

Táto téma obsahuje 2 odpovede, má 0 hlasov, a bola naposledy aktualizovaná používateľom  Anonymný pred 8 rokmi, 10 mesiacmi.

Zobrazujú sa príspevky 3 - 1 cez 3 (z 3 celkovo)
  • Autor
    Príspevky
  • #168

    Anonymný

    Problemy s radenim – P. Partner 2,0hdi r.v 2000

    #1162

    Anonymný

    dobrý den   vedel by mi niekto poradiť? mam takýto problém a neviem v čom to je :keď preradujem rýchlosť spojka reaguje hneď všetko je v pohode necitim ani tvrdý pedal ani nieke problém pri preradovani či podradovani ale v druhom a treťom stupni rýchlosti pocujem akoby niečo chytalo nejake zuby ,proste zvuk ako keď neskuseny začiatočník zle preraduje a trafi huby.keď som siel po dianici v 4 a 5 stupni neurobilo to ani raz.niekolko 10tok km tomu predchadala nehoda kým. Som to vlastne zaregistroval prvý krát.do zadnej casti auta na semafore do nas vpalilo auto.môže to mas tým spojitosť alebo len nahoda?co to môže byt???dik

    #1163

    Anonymný

    jednoznačne to má spojitosť s nehodou, buď sa posunula mechanizmus radenia a rýchlosti potom zle zapadajú alebo je poškodená samotná prevodovka, skôr sa ale prikláňam k posunutiu mechanizmu radenia.

Zobrazujú sa príspevky 3 - 1 cez 3 (z 3 celkovo)

Musíte byť prihlásený any ste mohli odpovedať na túto tému