Oil pressure too low – Peugeot 207 1,4 VTi

Domov Diskusné Fóra Poruchy, servis – otázky a odpovede Oil pressure too low – Peugeot 207 1,4 VTi

Táto téma obsahuje 5 odpovedí, má 0 hlasov, a bola naposledy aktualizovaná používateľom  Anonymný pred 8 rokmi, 2 mesiacmi.

Zobrazujú sa príspevky 6 - 1 cez 6 (z 6 celkovo)
  • Autor
    Príspevky
  • #155

    Anonymný

    Oil pressure too low – Peugeot 207 1,4 VTi

    #1131

    Anonymný

    ahoj  potrebujem pomoc mam z autom taky problem. pri prudkom brzdeni mi vypisuje oil pressure too low  a od vymeny oleja mam najazdenych max 10000 km dalsi problem je ze ak  pridavam plyn tak ako keby bolo nieco uvolnene a hrkaly v motore neake kusy kovu ked stojim na mieste auto ako keby chcelo zadochnut hybu sa otacky…a nie vzdy ostane nastartovane ak ho nastartujem proste zadochne DIKY moc

    #1180

    Anonymný

    pozrel si že či nechýba olej , treba doliať ? daj si pozrieť či máš dostatočný tlak oleja

    #1188

    Anonymný

    Ak v motore hrká a kolíšu otáčky, bude na vine príliš voľná rozvodová reťaz-vyťahaná alebo chybný hydraulický napínak. 

    #1210

    Anonymný

    Ahoj

    presne ako povedal Guest,ak pri pridani plynu počuješ kovový zvuk tak na 99% bude volna rozvodova retaz.Motory v psa 1,4vti a aj 1,6thp stym maju velky problem.Uz som par tychto rozvodom vymienal.Problem zacina od napinacu retaze cez tlak oleja az po samotnu retaz.Raz som dal dole veko ventilov a medzi vackami behal kusom(5cm) ulomeneho voditka retaze ktore je mimochodom plastove.Takze v skratke nic moc kvalita od psa…preto vzdy tvrdim ze ak psa tak jedine 1,6hdi-osvecena kvalita

    #1211

    Anonymný

    1,6 HDi ale iba osemventilové vyrábané od roku 2010. Staré 16 ventily nič moc v spoľahlivosti, a pri 8 ventile zostala nedoriešená olejová vaňa, tak treba poriadny preplach pri výmene oleja inak tam ostanú usadeniny a olej sa rýchlo znehodnotí.

Zobrazujú sa príspevky 6 - 1 cez 6 (z 6 celkovo)

Musíte byť prihlásený any ste mohli odpovedať na túto tému