Skripanie z kolesa

Domov Diskusné Fóra Z každého rožku trošku Skripanie z kolesa

Táto téma obsahuje 4 odpovede, má 0 hlasov, a bola naposledy aktualizovaná používateľom  Anonymný pred 8 rokmi, 6 mesiacmi.

Zobrazujú sa príspevky 5 - 1 cez 5 (z 5 celkovo)
  • Autor
    Príspevky
  • #120

    Anonymný

    Skripanie z kolesa

    #1046

    Anonymný

    Zdravim mam taky problem . isiel som domov z prace a zrazu z nicoho nic taka zvlastna rana z praveho kolesa a zacalo mi tam nieco strasne skripat a suchat pri brzdeni mi to tak nerobi. niekedy to neni pocut a potom sa to zasa objavi napriklad v zatacke alebo ked prebrzdim.. Mozete mi niekto poradit? nechcem to hned davat do servisu alebo nech sa aspon viem branit kebyze mi zacnu tlacit kaleraby no hlavy. Dakujem

    #1047

    Anonymný

    Uz som ma laj zhodene koleso a vsetko vyzera byt v poriadku. ziadna vola. nic tam neprekaza nechapem to.

    #1048

    Anonymný

    Zdravím, podľa všetkého Vám iba padol kamienok do brzdového obloženia. Závada s ktorou sa stretávame takmer každý deň. Zhoďte koleso a pozorne sa pozrite na priestor medzi kotúčom brzdovou platničkou z každej strany. (vnut. vonk.)

    Ak ho nájdete jednoducho ho vypáčte skrutkovačom a malo by to prestať.

    Ak sa vám to nechce rozoberať tak niekedy pomôže aj prudšie pribrzdenie pri cúvaní. v niektorých prípadoch kamienok vyskočí aj sám.

    Aj najmenší kamienok dokáže vyrobiť poriadny hluk.

    Ak nič nenájdete a problém pretrváva určite vyhľadajte servis.

    #1049

    Anonymný

    Dakujem velmi pekne !! Naozaj tam bol iba kamen zaseknuty. Uz som z toho zacinal byt zufaly.

Zobrazujú sa príspevky 5 - 1 cez 5 (z 5 celkovo)

Musíte byť prihlásený any ste mohli odpovedať na túto tému